Salih Yiğitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde!

16. Bölge İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği'nin 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantısı yapıldı.

aliaga yerel
Salih Yiğitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde!

16. Bölge  İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin  2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantısı yapıldı. Genel kurulunda tekrar başkanlığa seçilen Erdem  Hünü, güven tazeledi .S.S Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiğitalp  yönetim kurulunda yer aldı.


İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği’nin, 2021-2022 yılları birleştirilmiş seçimli olağan genel kurul toplantı salonun da yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimli olağan genel kurul toplantısına, 22. Bölge (Manisa) ESKKK Bölge Birliği Başkanı ve TESKOMB Yönetim kurulu üyesi Recep Çınar, Ticaret İl Müdürü  M. Çağrı Ergünen, İESOB Başkanı S Zekeriya Mutlu, T. Halk Bankası 1. Bölge Koordinatörü  Durmuş Aydın, 3. Bölge Koordinatörü Rıfat Ertuğ Koç, İzmir Şubesi Müdüresi Bilgen Balkır yanı sıra  birliğe  bağlı kooperatif  başkanları ve birlik  delegeleri katıldı.


Birlik Toplantı Salonu’nda yapılan Genel Kurulun, Divan Başkanlığını 22. Bölge (Manisa) ESKKK Bölge Birliği Başkanı ve TESKOMB Yönetim kurulu üyesi Recep Çınar  yaparken genel kurulda İzmir Birliği’nin yönetim ve denetim kurulu faaliyetleri ile gelir gider hesapları ve  tahmini bütçesi de oy birliği ile kabul edildi. Birliğe bağlı 51 kooperatife ait 200  delegenin yer aldığı ve tek liste ile gidilen seçimlerde, Birlik Başkanı Erdem  Hünü oy birliği ile güven tazeledi. S.S Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiğitalp ise yönetim kuruluna seçildi.  Seçimin ardından kısa  bir açıklama yapan Başkan Yiyitalp “ “Biz her zaman esnafımızın yüzünün gülmesini, işlerinin rast gitmesi için elimizden gelen çabayı göstermeye çalışıyoruz ve çalışmaya da  devam edeceğiz. “ ifadelerini kullandı 

https://kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 14.04.2024 14:11:24. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Salih Yiğitalp, Kooperatifler Birliği Yönetiminde! Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler