Haydi Aliağa depreminin yaralarını beraber saralım!

Üyelerimizin bu yardım kampanyasına, bir bina ya da bir konut bedeli ile katılabilecekleri gibi; kendi imkanları ölçüsünde bir tutarla da katkıda bulunabileceklerini bildiririz.

aliaga yerel
Haydi Aliağa depreminin yaralarını beraber saralım!

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve birçok ilimizde büyük ölçüde yıkıma sebep olan Cumhuriyet tarihimizin en büyük depreminin ardından evleri yıkılan/ağır hasar alan vatandaşlarımızın barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üst kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ticaret Bakanlığı öncülüğünde ve Odamız iş birliğinde deprem bölgesine kalıcı konut yapma kampanyası ve ayrıca, bölgeden tahliye olan depremzede ailelerin ilçemizde barınması için Odamız ve Aliağa Belediyesi ile iş birliğinde yardım kampanyası başlatılmıştır.

Tüm iş insanlarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın, iş dünyası kuruluşlarımızın, kadın ve genç girişimcilerimizin ve hayırseverlerimizin yanı sıra; siz Değerli Üyelerimizi de Cumhuriyet tarihimizin en büyük afetinde yıkıma uğrayan şehirlerimizi ve vatandaşlarımızı ayağa kaldırmak için başlattığımız konut kampanyasına destek olmaya davet ediyoruz.

Üyelerimizin bu yardım kampanyasına, bir bina ya da bir konut bedeli ile katılabilecekleri gibi; kendi imkanları ölçüsünde bir tutarla da katkıda bulunabileceklerini bildiririz.

Bununla birlikte Aliağa Belediyesi iş birliğinde ilçemizde kalıcı barınması sağlanacak olan yaklaşık 300 depremzede ailenin (Kiralanacak Konutların 1 Yıllık Kirası, Konutların Tefrişatı, Elektrik, Doğalgaz, Su Abonelikleri) ihtiyaçlarının karşılanacağı kampanyaya katkı sağlamak isteyen Üyelerimizin aşağıda belirtilen hesap numaralarına nakdi yardımlarını bekliyoruz.

Hesap Adı: Aliağa Ticaret Odası

Banka/Şube Bilgisi: Denizbank / Aliağa Şubesi

Hesap No: TR57 0013 4000 0095 7894 9000  01

Not: Yapacağınız yardımların açıklama kısmında “Depremzedeler için Bağış” açıklamasının özellikle yazılmasını önemle rica ederiz.

https://kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 24.03.2023 00:04:53. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Haydi Aliağa depreminin yaralarını beraber saralım! Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler