Çanakkale Zaferi Temalı Çok Boyutlu Geri Dönüşüm Sergisi

İzmir'in Foça ilçesinde Gerenköy Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Çanakkale Zaferi temasını esas alınarak çok boyutlu geri dönüşüm sergisi düzenledi.

foca yerel
Çanakkale Zaferi Temalı Çok Boyutlu Geri Dönüşüm Sergisi

İzmir’in Foça ilçesinde Gerenköy Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Çanakkale Zaferi temasını esas alınarak çok boyutlu geri dönüşüm sergisi düzenledi. Sergiyle, öğrencilere hem Çanakkale ruhunu yaşatmak hem de geri dönüşüm konusunda farkındalık kazandırmak amaçlandı. Okulun Fen Bilimleri Öğretmeni Sabahat Tezer Güngör tarafından organize edilen serginin açılış törenine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, çalışmada emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.


Gerenköy Ortaokulu’nun 7.sınıf öğrencileri Fen Bilimleri dersinde, ders içi etkinlik olarak geri dönüşüm malzemeleri kullanarak maketler hazırladı. Mart ayında olunduğu için maketlerde Çanakkale temasını kullanıldı. Böylece hem Çanakkale Zaferi anıldı hem de geri dönüşüm malzemeleri kullanarak geri dönüşüm ile ilgili farkındalık kazandırmak amaçlandı. Çanakkale temasını işlerken aynı zamanda dönem kıyafetleri içerisindeki öğrencilerin Çanakkale Cephesinde gerçekleşen savaşlardan sahneleri gösterir halde durmaları da sergiye çok boyutlu görsel bir donanım kazandırdı. 

https://kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 08.06.2023 08:24:27. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Çanakkale Zaferi Temalı Çok Boyutlu Geri Dönüşüm Sergisi Son dakika Foça haberleri, Foça son dakika haber, Foça son dakika, son dakika Foça, Foça haber sayfamızda Foça haberleri okuyabilir, Foça son dakika haberleri ve güncel Foça gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler