Başkan Yiyitalp, bisiklet sözünü yerine getirdi

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı.

aliaga yerel
Başkan Yiyitalp, bisiklet sözünü yerine getirdi

Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen ve genel kurul sonrası esnafa bisiklet dağıtacağının sözünü veren Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp sözünü yerine getirdi.

Yiyitalp, kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıttı. Günümüzün en önemli sorunlarından birinin hareketsiz yaşam olduğunu söyleyen Aliağa Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Salih Yiyitalp, “Oda olarak amaçlarımızdan biri de üyelerimizin spor yaparak daha sağlıklı olmaları.

Sağlıklı yaşam için spor, spor için bisiklet dedik ve genel kurulumuza katılan tüm üyelerimize bisiklet dağıtacağımızın sözünü verdik. Şu ana kadar 600 üyemize bisiklet dağıtımını yaptık. Geriye kalan bisikletlerin dağıtımını da önümüzdeki hafta yapacağız” dedi. Kooperatif üyesi esnafa bisiklet dağıtımı Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası otoparkında gerçekleştiriliyor.

https://kuzeyinsesi.net Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 24.03.2023 00:33:45. #1.11

#ŞU AN BURADASINIZ: Başkan Yiyitalp, bisiklet sözünü yerine getirdi Son dakika Aliağa haberleri, Aliağa son dakika haber, Aliağa son dakika, son dakika Aliağa, Aliağa haber sayfamızda Aliağa haberleri okuyabilir, Aliağa son dakika haberleri ve güncel Aliağa gelişmelerini görebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Yerel Haberler